Шина на мотоблок 4.00/4.80-8 4PR DELI TIRE SG-237
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Нова.
Також в наявності є інші моделі та розміри в наявності та під замовлення.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Нова.
Також в наявності є інші моделі та розміри в наявності та під замовлення.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Индонезия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 4" |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Ось | Универсальная |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴




