Шина на мотоблок 5.00-12 10PR DRC
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Нова.
Також в наявності є інші моделі та розміри в наявності та під замовлення.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Нова.
Також в наявності є інші моделі та розміри в наявності та під замовлення.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Сельхозтехника |
| Производитель | DRC |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Ширина шины | 5" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Дополнительные характеристики | |
| Ось | Универсальная |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴


