
Шина 22x10-10 46F TL Kurosawa MT L6103 на квадроцикл ATV UTV багі
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: L6103
+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 22x10-10 22х10.00-10 46F TL Kurosawa MT L6103 на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kurosawa M-T |
| Країна виробник | Китай |
| Вісь | Провідна |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс швидкості | F |
| Індекс навантаження шини | 46 |
| Зовнішній діаметр шини | 22" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴





