
Шина ITP 32x10R-14 32х10-14 Terra Hook NHS TL 8PR 96F на квадроцикл ATV UTV багі
11 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: ITP Terra Hook
+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина ITP 32x10R-14 32х10-14 Terra Hook NHS TL 8PR 96F на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | ITP |
| Країна виробник | США |
| Вісь | Універсальна |
| Вид шини | Радіальна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Індекс швидкості | F |
| Зовнішній діаметр шини | 32" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 850 ₴




