
Шина 30X10R15 30х10-15 KENDA K3213 Cross Trail 88M TL на квадроцикл ATV UTV багі
9 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 30х10-15 KENDA K3213
Відправка з 30 травня 2026+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 30X10.00R15 30х10-15 KENDA K3213 Cross Trail 88M TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вісь | Універсальна |
| Вид шини | Радіальна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс швидкості | M |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Зовнішній діаметр шини | 30" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 800 ₴


