
Шина JOURNEY 25х10-12 TL P376 6PR на квадроцикл ATV UTV багі
3 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: P376
+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина JOURNEY 25х10-12 TL P376 6PR на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Journey |
| Країна виробник | Китай |
| Вісь | Провідна |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Зовнішній діаметр шини | 25" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴


