
Шина AT 280/65-8 4PR DEESTONE D928 TL на квадроцикл ATV UTV багі
3 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: D928 22х11-8
+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина AT 280/65-8 4PR DEESTONE D928 TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Deestone |
| Країна виробник | Таїланд |
| Висота профілю шини | 65 |
| Вісь | Універсальна |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 280 мм |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Зовнішній діаметр шини | 22" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴

