
Шина AT 22X11-10 ( 275/60-10 ) 4PR KENDA K300 42F TL на квадроцикл ATV UTV багі
5 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: K300 22х11-10
+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина AT 22X11-10 ( 275/60-10 ) 4PR KENDA K300 42F TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вісь | Провідна |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 11" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс швидкості | F |
| Індекс навантаження шини | 42 |
| Зовнішній діаметр шини | 22" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴

