
Шина AT 26X9R14 26х9-14 8PR KENDA K585 BOUNTY HUNTER HT 48N TL на квадроцикл ATV UTV багі
7 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: K585
+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина AT 26X9R14 26х9-14 8PR KENDA K585 BOUNTY HUNTER HT 48N TL на квадроцикл ATV UTV багі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вісь | Рульова |
| Вид шини | Радіальна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 9" |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Індекс швидкості | N |
| Індекс навантаження шини | 48 |
| Зовнішній діаметр шини | 26" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300 ₴
