
Шина AT 32X10-14 6PR BKT BOGMAX 62F TL на квадроцикл ATV UTV багі
10 750 ₴
- Під замовлення
- Код: BKT BOGMAX
Відправка з 30 травня 2026+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина AT 32X10-14 6PR BKT BOGMAX 62F TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Вісь | Універсальна |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Індекс швидкості | F |
| Індекс навантаження шини | 62 |
| Зовнішній діаметр шини | 32" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 750 ₴




