
Шина 18X7-7 2PR KENDA K530F PATHFINDER 23F TL на квадроцикл ATV UTV багі
2 800 ₴
- В наявності
- Код: K530F
+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 18X7-7 2PR KENDA K530F PATHFINDER 23F TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вісь | Рульова |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 7" |
| Посадковий діаметр шини | 7" |
| Індекс швидкості | F |
| Індекс навантаження шини | 23 |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴







