
Шина AT 18X8-8 4PR KENDA K3211 HAVOK 22J TL на квадроцикл ATV UTV багі
4 100 ₴
- Під замовлення
- Код: K3211
Відправка з 30 травня 2026+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина AT 18X8-8 4PR KENDA K3211 HAVOK 22J TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вісь | Рульова |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 8" |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 22 |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴

