
Шина AT 20X11-9 6PR KENDA K3211 HAVOK 43N TL на квадроцикл ATV UTV багі
5 350 ₴
- Під замовлення
- Код: K3211
Відправка з 30 травня 2026+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина AT 20X11.00-9 6PR KENDA K3211 HAVOK 43N TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вісь | Провідна |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 11" |
| Посадковий діаметр шини | 9" |
| Індекс швидкості | N |
| Індекс навантаження шини | 43 |
| Зовнішній діаметр шини | 20" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴

