
Шина AT 25X12.00-9 6PR KENDA K299 BEAR CLAW TL на квадроцикл ATV UTV багі
7 000 ₴
- Під замовлення
- Код: K299
Відправка з 30 травня 2026+380 (97) 683-73-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина AT 25X12.00-9 6PR KENDA K299 BEAR CLAW TL на квадроцикл ATV UTV багі
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Наявність та ціну потрібно уточнювати.
Є вайбер,телеграм,вотсап+380976837347
Наш сайт https://motobanda.com.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вісь | Універсальна |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 12" |
| Посадковий діаметр шини | 9" |
| Зовнішній діаметр шини | 25" |
| Призначення | Квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴
